Autoklempíř

Do našeho týmu v Chrudimi hledáme kolegu/kolegyni na pozici autoklempíř.

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: Chrudim
Termín nástupu: ihned

Celý text

Náplň práce

  • Oprava karosérií osobních a užitkových vozů
  • Odstrojování a nastrojování vozů
  • Opravy po nehodách

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení odpovídající výsledkům a pracovnímu nasazení
  • Přístup k novým technologiím a technickému vybavení
  • Práce s nejmodernější automobilovou technikou
  • Jistý pracovní poměr v případě odpovídajících výsledků
  • Firemní benefity
  • Profesní růst - školení

Očekáváme

  • Vyučení v oboru
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • Aktivní přístup
  • Manuální zručnost
  • Praxe výhodou
  • Schopnost práce v týmu
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Svářečský průkaz výhodou

Máte o pozici zájem? Kontaktujte nás e-mailem na lukas.stejskal@mercia.cz nebo na telefonním čísle +420 777 626 105

Rozjeďte to u nás!

Proč pracovat právě u nás?